Wedstrijdschema

Meisjes A
MA7 - Wijchen MA4
09:00 - KG6
Thuis
44
MA4 - Zevenaar MA1
10:50 - KG6
Thuis
44
MA1 - Push MA1
12:10
Uit
MA5 - Dieren MA2
13:45
Uit
MA2 - QZ MA1
15:00 - KG3
Thuis
3
MA6 - Oosterbeek MA4
16:40
Uit
MA3 - Oosterbeek MA2
17:00 - KG3
Thuis
3
Meisjes B
MB8 - Ares MB4
10:30
Uit
MB1 - HC Tilburg MB1
12:10
Uit
MB2 - Weert MB1
12:20
Uit
MB4 - HCOB MB1
12:30
Uit
MB7 - Oude IJsselstreek MB1
14:00
Uit
MB6 - WMHC MB4
15:10 - KG2
Thuis
2
MB5 - MHC EDE MB3
16:30 - KG6
Thuis
44
MB3 - Oosterbeek MB2
17:00 - KG2
Thuis
2
Meisjes C
MC3 - HCM Arnhem MC2
09:00 - KG5
Thuis
5
MC6 - Wijchen MC4
11:30 - KG2
Thuis
2
MC4 - Kromhouters MC2
12:30
Uit
MC1 - MHC EDE MC1
13:20 - KG2
Thuis
2
MC2 - De Mezen MC1
14:00
Uit
MC5 - MHC EDE MC3
14:00
Uit
MC7 - Union MC4
15:45
Uit
Meisjes D
MD10 - Kromhouters MD2
08:30
Uit
MD8 - Union MD5
08:30 - KG1
Thuis
1
MD9 - HCOB MD4
09:15
Uit
MD1 - Zutphen MD1
10:20
Uit
MD3 - Wijchen MD2
11:00
Uit
MD5 - HCD MD3
11:00
Uit
MD6 - Oude IJsselstreek MIX MD1
11:20 - KG3
Thuis
3
MD4 - HCM Arnhem MD3
12:30 - KG4
Thuis
4
MD7 - MHC EDE MD3
12:40 - KG6
Thuis
44
MD2 - Arnhem MD1
14:30 - KG6
Thuis
44
Meisjes E
M6E1 - Bemmel M6E1
08:30
Uit
M6E2 - Union M6E2
08:45 - KG3
Thuis
3
M6E6 - Wijchen M6E3
08:45 - KG3
Thuis
3
M6E5 - HC Mill M6E1
09:00
Uit
M8E7 - MHC Boxmeer M8E1
09:15
Uit
M6E3 - Kromhouters M6E2
09:45 - KG4
Thuis
4
M8E4 - WMHC M8E2
09:45 - KG3
Thuis
3
M8E5 - WMHC M8E1
09:45 - KG3
Thuis
3
M6E4 - Civicum M6E1
10:00
Uit
M8E2 - Union M8E1
10:00 - KG2
Thuis
2
M8E3 - HCOB M8E1
10:00 - KG2
Thuis
2
M8E1 - MHC EDE M8E1
10:15
Uit
M8E6 - Kromhouters M8E3
11:15
Uit
Meisjes F
MF2 - Wijchen MF1
08:30 - KG4
Thuis
4
MF3 - Bemmel MF2
08:30 - KG4
Thuis
4
MF5 - Union MF3
09:00
Uit
MF1 - HCD MF1
09:30
Uit
MF4 - MHCBeuningen MF1
10:15
Uit
Jongens A
JA1 - SCHC JA1
14:00
Uit
JA2 - Bemmel JA1
18:00
Uit
Jongens B
JB2 - HC Helmond JB1
10:20 - KG1
Thuis
1
JB3 - Hattemse M.H.C. JB2
10:45
Uit
JB1 - Oosterbeek JB1
14:00 - KG1
Thuis
1
Jongens C
JC4 - Kromhouters JC2
12:10 - KG1
Thuis
1
JC5 - HCOB JC2
12:30
Uit
JC2 - Hattemse M.H.C. JC1
13:10 - KG3
Thuis
3
JC3 - MHC EDE JC3
14:15 - KG4
Thuis
4
JC1 - HC Zwolle JC1
15:50
Uit
Jongens D
JD3 - Doetinchem JD1
10:10
Uit
JD1 - Hattemse M.H.C. JD1
11:00
Uit
JD2 - Zutphen JD1
16:00 - KG1
Thuis
1
JD4 - Kromhouters JD1
16:00 - KG4
Thuis
4
Jongens E
J6E2 - Wijchen J6E3
08:30
Uit
J6E4 - Wijchen J6E2
08:30
Uit
J8E2 - WMHC J8E1
08:30
Uit
J6E5 - HCOB J6E1
08:45 - KG3
Thuis
3
J8E1 - Wijchen J8E1
08:45 - KG2
Thuis
2
J8E3 - HCM Arnhem J8E2
08:45 - KG2
Thuis
2
J6E1 - Union J6E1
09:00
Uit
J8E4 - QZ J8E1
09:45 - KG4
Thuis
4
J6E3 - QZ J6E1
11:30
Uit
Jongens F
JF1 - MHCBeuningen JF1
08:30 - KG4
Thuis
4
JF3 - Bemmel JF2
09:15
Uit
JF2 - HCOB JF1
10:15
Uit
Overig
G-hockey Team 1 - Uden G 1
11:00 - KG4
Thuis
4
G-hockey Team 2 - Lochem G 1
11:45
Uit
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten