Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Ton Sterk Accommodatiebeheer en onderhoud
Rob Huijbers Coördinator Horeca
Michiel Wijtenburg Planning en coordinatie veldindeling zondag
Marnix van Trigt Planning en coordinatie veld/clubhuis
Pascalle Kho-Mulleneers Planning en coordinatie veldindeling zaterdag
Arbitrage
Jacqueline Lucardie Voorzitter
Christian de Visser Begeleiding ACN (Arbitrage Corps Nijmegen)
Jacqueline Lucardie Administratie ACN
Martijn Boss Planning zaterdag
Marnix van Trigt Cursusplanning
Bedrijfshockey
Jasper Peeters Commissielid
Christian Gaebler Coördinator
Bestuur SVAN
Rob Huijbers Voorzitter
Paul Kwakkernaat Penningmeester
Rob Huijbers Coördinator Horeca
Ton Sterk Accommodatie
Rob Huijbers Personele zaken
Club Kakebeke
Carla Ceulemans-van Leeuwe Commissielid
Liesbeth Merkx-Melchers Commissielid
Clubhuis
Frits Koning Horecamanager
Frits Koning Barbeheer
Jeroen van Bennekom Planning zaterdag bardiensten
Contributies
Pieter Rademakers Commissielid
Evenementen Senioren
Peter Paul Geraeds Voorzitter
Gastouder
Esther Theelen Supervisor
Miriam Stoks Jeugd en Jongste Jeugd
Gwendoline Klaassen Jeugd en Jongste Jeugd
Claudia Stolte - Granzow Jeugd en Jongste Jeugd
Maud Lieffers Jeugd en Jongste Jeugd
Ester Smeeman-van Essen Jeugd en Jongste Jeugd
Nicole Leenders Jeugd en Jongste Jeugd Gastouder zaterdag
Gastouder zaterdag
Wendela Woddema-Bot Jeugd en Jongste Jeugd
Gevonden voorwerpen
Peggy Kersten Commissielid
Chantal de Hommel Commissielid
G-Hockey
Dominic Janssen Trainer team 1
Elize van Heuveln Trainer team 2
Charlotte van Dierendonck Contactouder Team 1
Annemie Frantzen Contactouder Team 2
Jongste Jeugd
Emil Zegers Voorzitter
Peter Mallo Lijn J8E
Peter Mallo Lijn J6E
Peter Mallo Lijn JF
Ilse Godijk-van der Geld Lijn M8E
Lolkje van Hellemondt Lijn M6E Lijncoordinator
Lijncoordinator
Maartje Breepoel Lijn MF Lijncoordinator
Lijncoordinator
Marguerite Benedict Benjamins
Marguerite Benedict Funkey
Junioren
Martijn van de Poel Coördinator Lijn JA
Martijn van de Poel Coördinator Lijn JB
Jan-Willem Jonkers Coördinator Lijn JB
Leandra Nuij - Claus Coördinator Lijn JC
Leandra Nuij - Claus Coördinator Lijn JD
Machteld Buijense Coördinator Lijn MA
Mirjam Langenhuijsen - Davidson Coördinator Lijn MB
Dave Lam Coördinator Lijn MC
Nina van Zanen Coördinator Lijn MD
Kitty Kruysmulder Planning/indeling rijouders
Marnix van Trigt Planning oefenwedstrijden
Keepers
Henk Peters Voorzitter
Harold Smeeman Secretaris
Peter van Emst Keeperstrainer selectieteams
Peter van Emst Keeperstrainer selectieteams en senioren
Keepersmaterialen
Dianne de Gee Voorzitter
Marc Regenboog Commissielid
Corina van Dorth-Groenewold Commissielid
David Eskes Commissielid
Kledingcommissie
An Nijkamp Commissielid
Ellen van den Berg Commissielid
Marlies Rademakers Commissielid
Jacqueline Lucardie Commissielid
Ledenadministratie
Judith Rietema - Smetsers Ledenadministrateur
Sharon Hoppenreijs Ledenadministrateur
Looptrainingen
Marnix van Trigt Coördinator looptraingen
Maatschappelijk Verantwoord Ondernemen
Raymond Phijffer Commissielid
PR en Communicatie
Peter Paul Geraeds Voorzitter
Marnix van Trigt PR en Perscontacten
Marnix van Trigt Webmaster
Marnix van Trigt Communicatie en Sociale Media
Senioren
Manja den Heijer Voorzitter
Jorrit Randag Heren
Milo de Vries Heren
Frederike Schulkes Dames
Clementine Verhulst Dames
Manja den Heijer Dames Commissielid
Commissielid
Sponsoring
Jeroen van Bennekom Voorzitter
Raymond Phijffer Commissielid
Branko Godijk Commissielid
Jaap Phaff Commissielid
Sportiviteit en Respect
Marnix van Trigt Commissielid
Stichting Tophockey Nijmegen
Henk Peters Voorzitter
Harold Smeeman Secretaris
Technisch Manager
Raoul Grevenstuk Technisch Manager
Tophockey Junioren
Marinus Boogert Voorzitter
Marguerite Benedict Commissielid
Trimhockey
Martine Berendsen Maandag
Klaas van den Hombergh Woensdag
Bart - Jan de Lange Donderdag
Tuchtcommissie
Erik Olde Commissielid
Paul van Buul Commissielid
Verenigingsmanager
Marnix van Trigt Verenigingsmanager
Vertrouwenscontactpersonen
Caroline van de Bilt Vertrouwenspersoon
Carel Veldhoven Vertrouwenspersoon
VOG
Tjarda Tromp Commissielid
Vrijwilligerscommissie
Martijn de Haas Commissielid
Marnix van Trigt Commissielid
Website
Marnix van Trigt Webmaster
Harry Dillerop Webmaster
Wedstrijdsecretariaat
Michiel Wijtenburg Senioren
Pascalle Kho-Mulleneers Junioren
Zaalhockey
Leandra Nuij - Claus Voorzitter
Marieke van Meerten Commissielid
Sylvie Deenen Commissielid
Maria Zegers - Ploegmakers Commissielid